Vyberte si hostesku k svojmu výstavnému stánku

VÝSTAVA AQUATHERM NITRA 5.2-8.2.2019

LENKA J.

Výška: 163 cm, hovorí plynule anglickým jazykom (úroveň C1). Má rozsiahle skúsenosti s výstavami a veľtrhmi, VIP akciami a promotingu pre rôzne značky napr. Lenovo.

DOMINIKA P.

Výška: 179 cm, anglický jazyk B2, bohaté skúsenosti s prácou s ľuďmi a promotingom rôznych značiek po celej SR. Podieľala sa na organizácií eventov v Londýne, Shanghaji, Berlíne a pod.

KRISTÍNA M.

Výška: 158 cm, plynule hovorí po anglicky aj vďaka ročnému pobytu v USA, taktiež hovorí aj rusky B2. Medzi jej silné stránky patrí komunikatívnosť, zodpovednosť, vynaliezavosť a kreativita.

GRÉTA K.

Výška: 176 cm, 8 ročné bohaté skúsenosti s výstavami,  konferenciami, kongresmi, VIP akciami, anglický jazyk B1. Opisuje sa ako zodpovedná, ambiciózna perfekcionistka, ktorá miluje nové výzvy.

SIMONA R.

Výška: 172 cm, 3 ročné skúsenosti najmä s konferenciami, prehliadkami, autosalónmi a výstavami, aktívna znalosť anglického jazyka (certifikát FCE Cambridge). Rada sa vzdeláva a miluje spoločenský tanec.

MICHAELA V.

Výška: 175 cm, anglický jazyk B1, 7 ročné skúsenosti s výstavami, autosalóny, súkromné akcie, zbožňuje prácu s ľuďmi, vždy pozitívne naladená a usmiata. Rada spoznáva nových ľudí.